OPTIMA SW

DISAIN
 • INNOVAATILINE DISAIN Suurenda
  INNOVAATILINE DISAIN

  Inspireeritud 2015 aasta kontseptsioonautost SPORTSPACE esindab Kia Optima Sportswagon Kia uusimat disainisuunda. Kia Optima disainerid on loonud auto mis esindab uhket disaini, funktsionaalsust ja innovaatilisi tehnoloogiaid - rohem ei oskagi midagi tahta!

 • DÜNAAMILINE VÄLIMUS Suurenda
  DÜNAAMILINE VÄLIMUS

  Dünaamiline ja jõuline siluett ning kristallselgelt teed valgustavad LED esituled püüavad pilke kõikjal. Pole mingit kahtlust - funktsionaalsus pole kunagi olnud nii ilus!

 • STIILNE SALONG Suurenda
  STIILNE SALONG

  Suurepärane disain peegeldub ka salongis. Ajakohane, peen ja ruumikas salong tagab mõnusa olemise igal ajal.

Eelmine Järgmine

INTERJÖÖR
 • KVALITEETSED MATERJALID Suurenda
  KVALITEETSED MATERJALID

  Käe all pehmena tunduvad materjalid nagu nahast istmed, stiilne värvivalik ja erinevate materjalide kobinatsioonid rõhutavad salongi täiuslikkust. Heliisolatsioon tagab vaikse salongi ning tumendatud klaasid taga piisava privaatsuse.

 • KOHANDATAV PAGASIRUUM Suurenda
  KOHANDATAV PAGASIRUUM

  Pagasiruumi maht on Kia Optimal 552l ning pagasi kinnitamiseks on mitmeid võimalusi et sõidu ajal asjad liikuma ja häält tegema ei hakkaks nagu näiteks pagasivõrk, reelingutel liigutatav vahesein või siis põrandaalune panipaik.

 • RUUMIKAS PAGASIRUUM Suurenda
  RUUMIKAS PAGASIRUUM

  Suurema pagasi korral on võimalik lihtsalt ühe nupuvajutusega tagumisteistmete kokkulappimise kaudu saada kokku 1686l täiesti sileda põrandaga pagasiruumi. Väikesed lisamugavused, sealhulgas pagasilamp ja 12V voolupesa on vaid lisaboonuseks.

 • MUGAVUSVARUSTUS Suurenda
  MUGAVUSVARUSTUS

  Mugavad soojendusega või ventileeritud istmed, ühe või kahevärviline interjöör, tekstiilist või nahast istmekatted - misiganes rohkem meeldib! Suurema mugavuse tagab ka automaatselt avanev pagasiluuk kui seisad võti (Smart Key) kotis või taskus 3 sekundit pagasiluugi taga.

Eelmine Järgmine

 • NUTIKAS PARKIMISABI Suurenda
  NUTIKAS PARKIMISABI

  Iseparkimissüsteem tuvastab vaba parkimiskoha auto külgedel asuvate sensorite abil ning roolib auto täpselt vabale kohale. 360° täisvaatemonitor aitab juhil näha mis toimub ümber auto.

 • HÄDAPIDURDUSÜSTEEM (AEB) Suurenda
  HÄDAPIDURDUSÜSTEEM (AEB)

  AEB süsteem aitab juhil auto peatada automaatselt teele tekkiva ohu korral kui juht ise pidurit ei vajuta. Auto esiosas paiknevad radarid jälgivad pidevalt teed ja aitavad ära hoida õnnetusi ees olevate autode või jalakäijatega.*

 • SÕIDUREAS PÜSIMISE ABISÜSTEEM Suurenda
  SÕIDUREAS PÜSIMISE ABISÜSTEEM

  Sõidureas püsimise abisüsteem (LKAS) hoiatab juhti nii visuaalselt kui ka signaaliga ning keerab rooli nii et auto suunduks oma ritta tagasi. Liiklusmärkide tuvastussüsteem (SLIF) näitab teedel olevaid kiiruspiiranguid näidikuteblokis¹

Eelmine Järgmine

 • PIMENURGA TUVASTUS Suurenda
  PIMENURGA TUVASTUS

  Pimenurga hoiatussüsteem hoiatab juhti kui teine auto ilmub pimenurga alasse. Tagurdades parkimiskohalt välja hoiatab sama süsteem juhti ka tagant ristisuunas lähenevast autost.

 • ADAPTIIVE KIIRUSEHOIDJA Suurenda
  ADAPTIIVE KIIRUSEHOIDJA

  Adaptiivne kiirusehoidja (ASCC) muudab sõitmise maanteel veelgi mugavamaks hoides mitte ainult juhi poolt seatud kiirust vaid ka piisavat pikivahet ees sõitva autoga vajadusel pidurdades ja taas kiirendades.

 • TURVAPADJAD Suurenda
  TURVAPADJAD

  Kia Optima Sportswagon on varustatud mitmete passiivsete turvalisuslisadega nagu 7 turvapatja (sh ka juhi põlveturvapadi) ja tugevdatud kere.

Eelmine Järgmine

B (MPI)
15 000 KM / 12 KUUD
B (T-GDI)
15 000 KM / 12 KUUD
D
30 000 KM / 24 KUUD

 

Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kütus Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Soodushind Hind
1.6 T-GDI 7DCT MY19EXAutomaatBensiin6,514923 49025 490
1.6 CRDi 7DCT MY19EXAutomaatDiisel4,311224 99026 990
1.6 CRDi 7DCT MY19TXAutomaatDiisel4,311230 99033 990
1.6 CRDi 7DCT MY19TX+SunroofAutomaatDiisel4,311231 94034 940
Dimension image
Dimension image