7 aastat garantiid ei ole lihtsalt sõnakõlks usalduse võitmiseks, vaid see tähendab Kia jaoks seda, et kõik Kia mudelid on valmistatud kõrgeimate kvaliteedinõuete järgi. Kvaliteet tähendab lubadust, mis tagab kliendile meelerahu 7 aasta jooksul – ei ole mingeid väikeses kirjas erandeid ega ebameeldivaid üllatusi. See on tootjagarantii, mis näitab et Kia on kindel iga komponendi kvaliteedis ja selle toimimises 7 aasta vältel.
 
Ei ole mingeid trikke – 7 aastat garantiid on täpselt nagu 3 aastat garantiid aga lihtsalt 4 aastat pikem!

Miks on see Sinule kasulik:
1.    Meelerahu - kui ka midagi peaks katki minema, mis on tootja defekt, siis selle parandamise eest maksab Kia, mitte auto omanik või edasimüüja. Kia kindlustab, et auto valmistamisel on kasutatud vaid kõrgekvaliteedilisi materjale ja tagab, et auto on komplekteeritud parimal võimalikul viisil.
2.    Garantii kandub edasi uuele omanikule ka autot müües ja see tagab auto kõrgema turuhinna järelturul.
3.    Tegemist on tootjagarantiiga, mis tähendab, et garantii annab tootja, mitte edasimüüja ja toote kvaliteet tegelikult ka tagatakse esimesest päevast kuni 2555 päevani!

Mida garantii katab?
Kia tagab, et autol ei ole defektseid materjale ning auto on komplekteeritud parimal võimalikul viisil. Vajadusel parandatakse auto Kia esinduses kasutades vaid Kia originaalvaruosasid või Kia poolt tunnustatud kõrge kvaliteediga varuosasid ja seda kõike tootja, mitte esinduse kuludega. Vahetatud varuosadele ja tööle antakse samuti garantii auto garantiiperioodiks.

Garantii kehtimiseks peab autot korrapäraselt hooldama. Hooldusetegevuseks on näiteks:
-    Auto üldine kontroll
-    Väiksemad reguleerimised
-    Õlivahetus
-    Sõlmede puhastamine ja õlitamine
-    Vedelike lisamine
-    Silla reguleerimine ja rataste ümberpaigutamine

Oma auto hooldusvälba vahemiku kontrollimiseks sisesta auto VIN kood SIIA või tutvu uute mudelite hooldusvälpadega mudelite tootelehtedelt >>>

Millele 7 aastat garantiid ei laiene:
1.    Akude garantii on 24 kuud
2.    Kliimaseadme jahutusvedeliku garantii on 24 kuud
3.    Audioseadme garantii on 36 kuud või 100 000 kilomeetrit alates esmasest registreerimisest
4.    Värvigarantii on 60 kuud või 150 000 kilomeetrit alates auto esmasest registreerimisest

Vaata lähemalt garantiitingimustest >>>>