TÄIESTI UUS SPORTAGE
 • Loodud silmapaistvaks Suurenda
  Loodud silmapaistvaks

  Tutvuge uue Kia Sportage versioonidega. Uus Kia Sportage on madala emissiooniga ja rohkete valikuvõimalustega.

 • Inspireeriv disain Suurenda
  Inspireeriv disain

  Inspireeritud loodusest, täiustatud enesekindlusega. Täiesti uus Kia Sportage perekond - valikus on erinevad mootorid ja varustuspaketid.

Eelmine Järgmine

VÄLIMUS
 • Nõudlik välimus Suurenda
  Nõudlik välimus

  Peened ja jõulised pinnad, mis on saanud inspiratsiooni looudsest, moodustavad meeldiva sümbioosi kaunite detailide ja nutika tehnoloogiaga.

 • Loomult julge ja väljakutsuv Suurenda
  Loomult julge ja väljakutsuv

  Uue Sportage disain esindab julget ja mitmekülgset iseloomu. Konkreetsed ja värsked jooned, mis mööda Sportage kere jooksevad, rõhutavad mudeli erilisust ning tõstavad auto välimuse hoopis teisele tasandile.

 • Auto esiosa disain Suurenda
  Auto esiosa disain

  Meekärje mustriga radioaatorivõre jookseb massiivselt üle kogu auto esiosa ning selle sees tõusevad kontrastidena esile bumerangikujulised LED päevasõidutuled ja rabavad maatriks LED esituled.

 • Kaasaaegne Suurenda
  Kaasaaegne "tiigrinina"

  Kiale omane "tiigrinina" pole ka uuel Kia Sportagel kusagile kadunud kuigi on muutunud oluliselt delikaatsemaks ja rafineeritumaks, balanseerides auto esiosa jõulist välimust ja ilmekat esimest põrkerauda.

 • Sportlik siluett Suurenda
  Sportlik siluett

  Rõhutades oma sportliku linnamaasturi pärandit jätkab Sportage oma tiitli kandmist. Profiilis paistab silma jõuline ja sportlik siluett mida rõhutavad dünaamilised C-piilarid, musta värvi akende raamid ja musta värvi katus.

 • Moodne tagaosa Suurenda
  Moodne tagaosa

  Auto tagaosa muudab laiemaks tagumisi LED tulesid ühendav joon. Tagumine klaasipuhastaja on peidetud katusespoileri sisse jättes auto tagaklaasi lihtsaks ja võimaldades ka rohkem nähtavust. Kerevärvi tagumist põrkerauda ilmestavad helkurid ja tagumised udutuled, mis on uputatud kõrgläikelise või kroomitud raami sisse.

Eelmine Järgmine

INTERJÖÖR
 • Juhikeskne salong Suurenda
  Juhikeskne salong

  Viimase peal ja selge salong on ehitatud julile võimalikult mugavaks - suur ja kaarjas ekraan, D-kujuline rool ja keskkonsoolis paiknev nupukujuline käiguvahetaja.

 • Silampaistvalt ruumikas Suurenda
  Silampaistvalt ruumikas

  Kia Sportage pakub mõnusalt ruumikat salongi, mida tunnevad kõik salongis istujad mitte ainult juht. Tagumise rea istmevahel on ka pikemal inimesel mõnus istuda. Ruumikust lisavad ka palju erinevaid panipaiku.

 • Detailid mis inspireerivad Suurenda
  Detailid mis inspireerivad

  Peenekoeline salong seab täiesti uue taseme linnamaasturite klassis! Läbimõeldud detailid nagu alumiinium dekoorid, kvaliteetsed materjalid, meeleoluvalgustus, sportlikud ventilatsiooniavad jpm.

 • Ergonoomika kohtub innovatsiooniga Suurenda
  Ergonoomika kohtub innovatsiooniga

  Uus ergonoomiline salong on varustatud kaasaaegsete tehnoloogiliste lahendustega. Et säilitada funktsioonidele lihtsalt ligipääsu kuid samas hoida armatuurlaud puhtana on Kia Sportages kasutusel digitaalne funktsiooniriba kus lihtsa nupuvajutusega saab liigelda infolusti ja kliimaseadmete funktsioonide vahel.

 • Kvalitseetsed istmed Suurenda
  Kvalitseetsed istmed

  Kia Sportage istmed on peenelt viimistletud, kasutatud vaid pehmeid materjale ning nutikaid detaile ja saadaval erinevate värvilahendustega.

Eelmine Järgmine

MOOTORID
 • Hübriidmootor (HEV) Suurenda
  Hübriidmootor (HEV)

  Soovid jõuda kaugemale? Pole probleemi! Hübriidmootor: 1,6 TGDi HEV Neliveoline 6-käiguline automaatkast Aku mahutavus: 1,49 kWh CO2: 134g/km Kõmbineeritud võimsus 230 hj

 • Pistikhübriid (PHEV) Suurenda
  Pistikhübriid (PHEV)

  Soovid veel säästlikumat autot? Pistikhübriid: 1,6 TGDi PHEV Nelikveoline 6-käiguline automaatkast Aku mahutavus: 13,8 kWh CO2: 31g / elektriline läbisõiduulatus 56km Kombineeritud võimsus 265 hj

 • Kerghübriid (MHEV) Suurenda
  Kerghübriid (MHEV)

  Soovid midagi enamat? Kerghübriid: 1,6 TDGi MHEV Nelikveoline Saadaval bensiini- või diiselmootoriga Topeltsiduriga DCT käigukast CO2: 146 g/km

Eelmine Järgmine

ÜHENDUSED
 • Ühendatud tehnoloogiad Suurenda
  Ühendatud tehnoloogiad

  Ole alati kõigega kursis! Kia Connect võimaldab sul saada reaalajas liikluses vajalikku infot ja hõlbustab navigeerimist. Või soovid hoopis kasutada Android Auto™ või Apple CarPlay™ teenuseid? Pole probleemi!

 • Kia kaugjuhitavad teenused Suurenda
  Kia kaugjuhitavad teenused

  Kia Connect rakendusega saad sa suhelda oma autoga kusiganes ka viibid - planeeri navigeerimisteekonda, otsi oma auto parklast üles, saa autolt teavitusi ja palju muud.

 • Integreeritud kaarjad ekraanid Suurenda
  Integreeritud kaarjad ekraanid

  Kaks 12,32" ekraani, mis on omavahel seotud kõrgläikelise paneeliga, sisaldavad digitaalset infoplokki kui ka navigatsiooni- ja meediakeskuse puutetundlikku displeid, mis muudavad juhile info saamise ja vahetamise käepäraseks ning lisab auto salongile eksklusiivsust.

 • Mõeldes juhtimismugavusele Suurenda
  Mõeldes juhtimismugavusele

  Juhikesksus kajastub lisaks ka elektroonilisel menüüribal kus erinevate menüüde vahel liikumine on jäetud käepäraseks ent viidud kaasaaegselt digitaalseks. Nii on ühe nupuvajutusega võimalik liigelda kliima- ja navigatsioonikontrolli paneelide vahel.

 • HARMAN/KARDON Premium Sound System Suurenda
  HARMAN/KARDON Premium Sound System

  Hea auto nõuab head helisüsteemi. Naudi oma lemmikmuusikat Harman Kardoni Premium helisüsteemi vahendusel mis sisaldavad 8 kõlarit ja välist võimendid koos heliparandussüsteemiga.

 • Laadimisvõimalused kõikidele! Suurenda
  Laadimisvõimalused kõikidele!

  Lisaks juhtmevabale laadijale on uues Kia Sportages USB laadimispesad nii ees kui ka esiistmete seljatoes, et ka teises reas istujad saaksid oma nutiseadmeid mugavalt laadida.

Eelmine Järgmine

TURVALISUS
 • Hädapidurdussüsteem ristmikul Suurenda
  Hädapidurdussüsteem ristmikul

  Kasutades nii kaamerat kui ka radarit jälgib uus Kia Sportage vastutulevaid autosid, jalgrattureid või jalakäijaid ning annab häälsignaaliga märku võimalikust kokkupõrkeohust ning vajadusel pidurdab auto kinni.

 • Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik (NSCC) Suurenda
  Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik (NSCC)

  Navigatsioonikaartidel põhinev püsikiirusehoidja vähendab kurvi sisenedes auto kiirust, et kurv turvaliselt läbida.

 • Maanteel sõitmise abisüsteem (Highway Driving Assist) Suurenda
  Maanteel sõitmise abisüsteem (Highway Driving Assist)

  Maanteel sõitmise abisüsteem jälgib teetähiseid ja aitab autol kindlalt oma reas püsida, samal ajal jälgides ees ja kõrval liikuvate autode kiirust ning hoides turvalist pikivahet.

 • Pimenurga hädaabisüsteem Suurenda
  Pimenurga hädaabisüsteem

  Pimenurga hädaabisüsteem jälgib liiklust auto pimedas nurgas, annab vajadusel hädaohust helisignaaliga märku ning pidurdab hoo maha kui tuvastab hädaohu. Tagurdades reageerib hädaabisüsteem ka tagant ristisuunas lähenevatele sõidukitele ja jalakäijatele.

 • Kaugjuhitav parkimisabiline (RSPA) Suurenda
  Kaugjuhitav parkimisabiline (RSPA)

  Kia Sportage võimaldab auto parkida puldist olles ise kas autos sees või autost väljas nt kitsastesse parkimistingimustesse parkides. Auto vajutab ise gaasi, keerab rooli ja pidurdab ilma juhi sekkumiseta.

Eelmine Järgmine

MUGAVUS
 • Maastikurežiimi valik Suurenda
  Maastikurežiimi valik

  Maastikurežiimi valik aitab liigelda mii paksus lumes, mudas kui ka liivasel pinnasel ilma, et auto sinna kinni jääks (funktsioon on saadaval vaid HEV AWD ja PHEV mootoritega). Elektrooniline vedrustus (saadaval vaid GT-Line paketis) tagab mugava sõidu särtsakust kaotamata.

 • Sõidurežiimi valik Suurenda
  Sõidurežiimi valik

  Valikus on ECO, SPORT ja COMFORT režiimid mis reguleerivad haakuvust, juhitavust ja pedaalide tundlikkust, et saavutada optimaalne sõidumugavus. Nii saad roolis alati ennast enesekindlalt tunda.

 • Nutikas ruumikasutus Suurenda
  Nutikas ruumikasutus

  Lisaks lahedale jala-ja pearuumile on auto salongis nutikal tära kasutatud salongi erinevad elemendid näiteks erinevad panipaigad, üleriiete ripituskohad, mugavad topsihoidjatega käetoed ja palju muud.

 • Mahukas pagasiruum Suurenda
  Mahukas pagasiruum

  Tagumised istmed on võimalik mugavalt kokku lappida 40:20:40 suhtes saades muljetavaldava 1780l pagasiruumi.

Eelmine Järgmine

 •  PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Olles läbinud karmid usaldusväärsuse ja vastupidavuse testid, pakume uhiuut Kia Sportage't autotööstuse juhtiva garantiiga. See katab teie täieliku meelerahu nimel kõike eesmisest kaitserauast tagumiseni. Kehtimisajal on see täielikult ülekantav igale järgnevale omanikule, nii et te saate auto maksimaalse edasimüügiväärtuse, kui peaksite selle maha müüma. Kia uue auto 7-aastane/150 000 km läbisõidu garantii. Kehtib kõikides ELi liikmesriikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril) ning vastab kohalikele nõuetele ja tingimustele.

B ( 1,6 T-GDI HEV, PHEV)

15 000 KM / 12 KUUD

D

20 000 KM / 24 KUUD

 

Mudel Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind
1,6 T-GDI (150hp) LX Plus 2WDManuaal6,6-7,0149,76-158,7525 990
1,6 CRDi (115hp) LX Plus 2WDManuaal5,2-5,5135,9-144,927 490
1,6 T-GDI (150hp) MHEV LX Plus 7DCT 2WDAutomaat6,3-6,6142,83-149,8127 990
1,6 CRDi (136hp) MHEV LX Plus 7DCT 2WDAutomaat5,0-5,3129,9-138,929 990
1,6 T-GDI (150hp) EX 2WDManuaal6,6-7,0149,76-158,7528 990
1,6 CRDi (115hp) EX 2WDManuaal5,2-5,5135,9-144,929 990
1,6 T-GDI (150hp) MHEV EX 4WDManuaal6,8-7,3154,26-165,7630 990
1,6 CRDi (136hp) MHEV EX 4WDManuaal5,3-5,7137,9-149,932 990
1,6 T-GDI (150hp) MHEV EX 7DCT 2WDAutomaat6,3-6,6142,83-149,8130 990
1,6 T-GDI (180hp) MHEV EX 7DCT 2WDAutomaat6,3-6,7142,37-150,7431 990
1,6 CRDi (136hp) MHEV EX 7DCT 2WDAutomaat5,0-5,3129,9-138,933 490
1,6 T-GDI HEV EX 6AT 2WDAutomaat5,5-5,9125-13534 990
1,6 T-GDI (180hp) MHEV EX 7DCT 4WDAutomaat6,9-7,2155,57-162,5433 990
1,6 CRDi (136hp) MHEV EX 7DCT 4WDAutomaat5,5-5,9142,9-153,935 490
1,6 T-GDI HEV EX 6AT 4WDAutomaat6,2-6,6140-14936 990
1,6 T-GDI (180hp) MHEV GT-Line 7DCT 2WDAutomaat6,3-6,7142,37-150,7434 990
1,6 CRDi (136hp) MHEV GT-Line 7DCT 2WDAutomaat5,0-5,3129,9-138,936 490
1,6 T-GDI HEV GT-Line 6AT 2WDAutomaat5,5-5,9125-13537 990
1,6 T-GDI (180hp) MHEV GT-Line 7DCT 4WDAutomaat6,9-7,2155,57-162,5436 990
1,6 CRDi (136hp) MHEV GT-Line 7DCT 4WDAutomaat5,5-5,9142,9-153,938 490
1,6 T-GDI HEV GT-Line 6AT 4WDAutomaat6,2-6,6140-14939 990
1,6 T-GDI (180hp) MHEV GT-Line TX 7DCT 4WDAutomaat6,9-7,2155,57-162,5440 990
1,6 CRDi (136hp) MHEV GT-Line TX 7DCT 4WDAutomaat5,5-5,9142,9-153,942 490
1,6 T-GDI HEV GT-Line TX 6AT 4WDAutomaat6,2-6,6140-14943 990
Dimension image
Dimension image