KIA SPORTAGE
 • Loodud silmapaistvaks Suurenda
  Loodud silmapaistvaks

  Tutvuge uue Kia Sportage versioonidega. Uus Kia Sportage on madala emissiooniga ja rohkete valikuvõimalustega.

 • Inspireeriv disain Suurenda
  Inspireeriv disain

  Inspireeritud loodusest, täiustatud enesekindlusega. Täiesti uus Kia Sportage perekond - valikus on erinevad mootorid ja varustuspaketid.

Eelmine Järgmine

VÄLIMUS
 • Nõudlik välimus Suurenda
  Nõudlik välimus

  Peened ja jõulised detailid, on saanud inspiratsiooni looudsest ning moodustavad meeldiva sümbioosi kaunite elementide ja nutika tehnoloogiaga.

 • Loomult julge ja väljakutsuv Suurenda
  Loomult julge ja väljakutsuv

  Uue Sportage disain esindab julget ja mitmekülgset iseloomu. Jõuline ja värske küljedisain rõhutab mudeli erilisust ja sportlikkust ning toob auto välimuse hoopis teisele tasandile.

 • Auto esiosa disain Suurenda
  Auto esiosa disain

  Meekärje mustriga radioaatorivõre jookseb massiivselt üle auto esiosa ning selle sees tõusevad kontrastidena esile bumerangikujulised LED päevasõidutuled ja rabavad maatriks LED esituled.

 • Kaasaaegne Suurenda
  Kaasaaegne "tiigrinina"

  Kiale omane "tiigrinina" pole ka uuel Kia Sportagel kusagile kadunud, kuigi on muutunud oluliselt delikaatsemaks ja rafineeritumaks, balanseerides auto esiosa jõulist välimust ja ilmekat esimest põrkerauda.

 • Sportlik siluett Suurenda
  Sportlik siluett

  Rõhutades oma sportliku linnamaasturi pärandit, jätkab Sportage oma tiitli kandmist. Profiilis paistab silma jõuline ja sportlik siluett, mida rõhutavad dünaamilised C-piilarid, musta värvi akende raamid ja musta värvi katus.

 • Moodne tagaosa Suurenda
  Moodne tagaosa

  Auto tagaosa muudab laiemaks tagumisi LED tulesid ühendav joon. Tagumine klaasipuhastaja on peidetud katusespoileri sisse, jättes auto tagaklaasi lihtsaks ja võimaldades ka rohkem nähtavust. Kerevärvi tagumist põrkerauda ilmestavad helkurid ja tagumised udutuled, mis on uputatud kõrgläikelise või kroomitud raami sisse.

Eelmine Järgmine

INTERJÖÖR
 • Juhikeskne salong Suurenda
  Juhikeskne salong

  Kena ja konkreetne salong on ehitatud juhile võimalikult mugavaks - suur kaarjas ekraan, D-kujuline rool ja keskkonsoolis paiknev nupukujuline käiguvahetaja.

 • Silampaistvalt ruumikas Suurenda
  Silampaistvalt ruumikas

  Kia Sportage pakub mõnusalt ruumikat salongi, mida tunnevad kõik salongis istujad, mitte ainult juht. Tagumise rea istmetel on ka pikemal inimesel mõnus istuda. Ruumikust lisavad ka palju erinevaid panipaiku.

 • Detailid mis inspireerivad Suurenda
  Detailid mis inspireerivad

  Peenekoeline salong seab täiesti uue taseme linnamaasturite klassis - läbimõeldud detailid, alumiinium dekoorid, kvaliteetsed materjalid, meeleoluvalgustus, sportlikud ventilatsiooniavad jpm.

 • Ergonoomika kohtub innovatsiooniga Suurenda
  Ergonoomika kohtub innovatsiooniga

  Uus ergonoomiline salong on varustatud kaasaaegsete tehnoloogiliste lahendustega. Disainerite eesmärgiks oli luua salong kus erinevatele funktsioonidele on loogiline ja lihtne ligipääs, säilitades samas võimalikult puhas ja esteetiliselt kena armatuurlaud. Selleks loodi digitaalne funktsiooniriba, kus lihtsa nupuvajutusega saab liigelda infolusti ja kliimaseadmete funktsioonide vahel.

 • Kvalitseetsed istmed Suurenda
  Kvalitseetsed istmed

  Kia Sportage istmed on peenelt viimistletud, kasutatud vaid pehmeid materjale ning nutikaid detaile ja saadaval erinevate värvilahendustega.

Eelmine Järgmine

 • Välimus Suurenda
  Välimus

  Kia on välja andnud Kia Sportage 30 juubeli puhul erimudeli, mida ehivad mustad detailid, veljed ning katus. Samuti on ainult selle mudlei puhul saadaval erivärv Wolf Gray.

 • Sisemus Suurenda
  Sisemus

  Erimudelil on sees mustad seemisnaksed istmed, mis on kombineeritud roheka kunstnahaga elektriliselt reguleeritavatel esiistmetel.

 • Musta värvi veljed Suurenda
  Musta värvi veljed

  Valuvelg 19" 235/50 R19 Anniversary Edition

Eelmine Järgmine

MOOTORID
 • Hübriidmootor (HEV) Suurenda
  Hübriidmootor (HEV)

  Soovid jõuda kaugemale? Pole probleemi! Hübriidmootor: 1,6 TGDi HEV - nelikvedu - 6-käiguline automaatkast - aku mahutavus: 1,49 kWh - CO2: 134g/km - kombineeritud võimsus 230 hj

 • Pistikhübriid (PHEV) Suurenda
  Pistikhübriid (PHEV)

  Soovid veel säästlikumat autot? Pistikhübriid: 1,6 TGDi PHEV - nelikvedu - 6-käiguline automaatkast - aku mahutavus: 13,8 kWh - CO2: 31g / elektriline läbisõiduulatus 56km - kombineeritud võimsus 265 hj

Eelmine Järgmine

ÜHENDUSED
 • Ühendatud tehnoloogiad Suurenda
  Ühendatud tehnoloogiad

  Ole alati kõigega kursis! Kia Connect võimaldab sul saada reaalajas liikluses vajalikku infot ja hõlbustab navigeerimist. Või soovid hoopis kasutada Android Auto™ või Apple CarPlay™ teenuseid? Pole probleemi!

 • Kia kaugjuhitavad teenused Suurenda
  Kia kaugjuhitavad teenused

  Kia Connect rakendusega saad sa suhelda oma autoga kus iganes ka viibid - planeeri navigeerimisteekonda, otsi oma auto parklast üles, saa autolt teavitusi ja palju muud.

 • Integreeritud kaarjad ekraanid Suurenda
  Integreeritud kaarjad ekraanid

  Kaks 12,32" ekraani, mis on omavahel seotud kõrgläikelise paneeliga, sisaldavad digitaalset infoplokki kui ka navigatsiooni- ja meediakeskuse puutetundlikku displeid, mis muudavad juhile info saamise ja vahetamise käepäraseks ning lisab auto salongile eksklusiivsust.

 • Mõeldes juhtimismugavusele Suurenda
  Mõeldes juhtimismugavusele

  Juhikesksus kajastub lisaks ka elektroonilisel menüüribal kus erinevate menüüde vahel liikumine on jäetud käepäraseks ent esteetiliselt puhtaks ja digitaalseks. Nii on ühe nupuvajutusega võimalik liigelda kliima- ja navigatsioonikontrolli paneelide vahel.

 • HARMAN/KARDON Premium Sound System Suurenda
  HARMAN/KARDON Premium Sound System

  Hea auto nõuab head helisüsteemi. Naudi oma lemmikmuusikat Harman Kardoni Premium helisüsteemi vahendusel, mis sisaldab 8 kõlarit ja välist võimendit koos heliparandussüsteemiga.

 • Laadimisvõimalused kõikidele! Suurenda
  Laadimisvõimalused kõikidele!

  Lisaks juhtmevabale laadijale on uues Kia Sportages USB laadimispesad nii ees kui ka esiistmete seljatoes, et ka teises reas istujad saaksid oma nutiseadmeid mugavalt laadida.

Eelmine Järgmine

TURVALISUS
 • Hädapidurdussüsteem ristmikul Suurenda
  Hädapidurdussüsteem ristmikul

  Kasutades nii kaamerat kui ka radarit, jälgib uus Kia Sportage vastutulevaid autosid, jalgrattureid või jalakäijaid ning annab häälsignaaliga märku võimalikust kokkupõrkeohust ning vajadusel pidurdab auto kinni.

 • Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik (NSCC) Suurenda
  Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik (NSCC)

  Navigatsioonikaartidel põhinev püsikiirusehoidja vähendab kurvi sisenedes auto kiirust, et kurv turvaliselt läbida.

 • Maanteel sõitmise abisüsteem (Highway Driving Assist) Suurenda
  Maanteel sõitmise abisüsteem (Highway Driving Assist)

  Maanteel sõitmise abisüsteem jälgib teetähiseid ja aitab autol kindlalt oma reas püsida, samal ajal jälgides ees ja kõrval liikuvate autode kiirust ning hoides turvalist pikivahet.

 • Pimenurga hädaabisüsteem Suurenda
  Pimenurga hädaabisüsteem

  Pimenurga hädaabisüsteem jälgib liiklust auto pimedas nurgas, annab vajadusel hädaohust helisignaaliga märku ning pidurdab hoo maha kui tuvastab hädaohu. Tagurdades reageerib hädaabisüsteem ka tagant ristisuunas lähenevatele sõidukitele ja jalakäijatele.

 • Kaugjuhitav parkimisabiline (RSPA) Suurenda
  Kaugjuhitav parkimisabiline (RSPA)

  Kia Sportage võimaldab auto parkida puldist olles ise kas autos sees või autost väljas nt kitsastesse parkimistingimustesse parkides. Auto vajutab ise gaasi, keerab rooli ja pidurdab ilma juhi sekkumiseta.

Eelmine Järgmine

MUGAVUS
 • Maastikurežiimi valik Suurenda
  Maastikurežiimi valik

  Maastikurežiimi valik aitab liigelda mii paksus lumes, mudas kui ka liivasel pinnasel ilma, et auto sinna kinni jääks (funktsioon on saadaval vaid HEV AWD ja PHEV mootoritega). Elektrooniline vedrustus (saadaval vaid GT-Line paketis) tagab mugava sõidu särtsakust kaotamata.

 • Sõidurežiimi valik Suurenda
  Sõidurežiimi valik

  Valikus on ECO, SPORT ja COMFORT režiimid, mis reguleerivad haakuvust, juhitavust ja pedaalide tundlikkust, et saavutada optimaalne sõidumugavus. Nii saad roolis alati ennast enesekindlalt tunda.

 • Nutikas ruumikasutus Suurenda
  Nutikas ruumikasutus

  Lisaks lahedale jala-ja pearuumile on auto salongi nutikalt paigutatud erinevad panipaigad, üleriiete ripituskohad, mugavad topsihoidjatega käetoed ja palju muud.

 • Mahukas pagasiruum Suurenda
  Mahukas pagasiruum

  Tagumised istmed on võimalik mugavalt kokku lappida 40:20:40 suhtes saades muljetavaldava 1780l pagasiruumi.

Eelmine Järgmine

 •  PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Olles läbinud karmid usaldusväärsuse ja vastupidavuse testid, pakume uhiuut Kia Sportage't autotööstuse juhtiva garantiiga. See katab teie täieliku meelerahu nimel kõike eesmisest kaitserauast tagumiseni. Kehtimisajal on see täielikult ülekantav igale järgnevale omanikule, nii et te saate auto maksimaalse edasimüügiväärtuse, kui peaksite selle maha müüma. Kia uue auto 7-aastane/150 000 km läbisõidu garantii. Kehtib kõikides ELi liikmesriikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril) ning vastab kohalikele nõuetele ja tingimustele.

B (HEV, PHEV)

15 000 KM / 12 KUUD

 

Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind Soodushind
1,6 T-GDI (210hj) HEV 6AT 2WDEXAutomaat5,5-5,9125-13536 99033 291
1,6 T-GDI (210hj) HEV 6AT 2WDGT-LineAutomaat5,5-5,9125-13540 19036 171
1,6 T-GDI (210hj) HEV 6AT 4WDGT-Line TXAutomaat6,2-6,6140-14946 19041 571
1,6 T-GDI (210hj) HEV 6AT 4WDEXAutomaat6,2-6,6140-14938 99035 091
1,6 T-GDI (210hj) HEV 6AT 4WDGT-LineAutomaat6,2-6,6140-14942 19037 971
1,6 T-GDI (210hj) HEV 6AT 2WDEX Anniversary EditionAutomaat5,5-5,9125-13538 99035 091
1,6 T-GDI (210hj) HEV 6AT 4WDEX Anniversary EditionAutomaat6,2-6,6140-14940 99036 891
1,6 T-GDI (230hj) HEV 6AT 4WDEXAutomaat6,3-6,5144-14738 99035 091
1,6 T-GDI (230hj) HEV 6AT 4WDGT-LineAutomaat6,3-6,5144-14742 19037 971
1,6 T-GDI (230hj) HEV 6AT 4WDGT-Line TXAutomaat6,3-6,5144-14746 19041 571
1,6 T-GDI (245hj) PHEV 6AT 4WDGT-LineAutomaat6,6-6,9 (1,1-1,2 ainult EV)149-156 (25-28 ainult EV)46 89042 201
1,6 T-GDI (245hj) PHEV 6AT 4WDGT-Line TXAutomaat6,6-6,9 (1,1-1,2 ainult EV)149-156 (25-28 ainult EV)50 89045 801
1,6 T-GDI (245hj) PHEV 6AT 4WDEXAutomaat6,6-6,9 (1,1-1,2 ainult EV)149-156 (25-28 ainult EV)43 89039 501
1,6 T-GDI (265hj) PHEV 6AT 4WDEXAutomaat1,125,4743 89039 501
Dimension image
Dimension image

1) Elektriautodes (EV), pistikhübriidides (PHEV) ja hübriidides (HEV) kasutatavad kõrgepinge liitium-ioonakud on arvestatud pika kasutusajaga ja need on kaetud Kia 7 aastase garantiiga või kuni 150 000 km, kumb enne täitub. Mild-hybrid (MHEV) sõidukid, millel on peal madalpingeakud (48V või 12V) nende akude garantii on 2 aastat olenemata läbisõidust. Vaid elektriautodele ja pistikhübriididele garanteerib Kia 70% aku täituvusest. Aku mahutavuse vähenemist hübriidautode (HEV) ja mild-hybrid autode (MHEV) puhul Kia garantii ei kata. Et aku eluiga pikendada, palun tutvuge Kia kasutaja käsiraamatuga.

2) Alates 05.2022 müüdud uutele Kia sõidukitele pakub tootja kaks tasuta üle õhu (OTA) navigatsioonikaartide ning -seadme tarkvara uuendust. Kui kaks tasuta OTA uuendust on ära kasutatud, saab tasuta kaardiuuendusi ja tarkvara uuendusi ise alla laadida aadressilt: https://update.kia.com/EU/E1/Main või pöörduda lähima Kia edasimüüja teenindusse (rakendub esinduse teenustasu).